Właściciel witryny i Blog Prawo Pracy  (dalej: blog)– jest Bartosz Drozdowicz.

Wszystkich czytelników bloga obowiązuje Polityka Prywatności zamieszczona na tej stronie.

Jeśli nie akceptujesz Polityki Prywatności na tym blogu, nie odwiedzaj tego serwisu.

Jakie dane o Tobie są zbierane?

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na blogu, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się ze mną
Gdy kontaktujesz się ze mną za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp., przekazujesz mi swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

W jaki sposób wykorzystuję Twoje dane?
W żadnym wypadku nie będę sprzedawał i udostępniał danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na mojej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą a moim serwisem, będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytania.

W jaki sposób będę się z Tobą kontaktował?
Nie będę się z Tobą kontaktował w żaden sposób.
Moja strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z mojej strony, abym wiedział jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych. Służą również do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

Zmiany naszej polityki prywatności.
Zastrzegam sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Wyłączenie odpowiedzialności
Blog o prawie pracy stworzyłem, aby dzielić się praktycznymi radami z czytelnikami. Prezentowane we wpisach rozwiązania nie są jednakowo skuteczne dla każdego. Należy zapoznać się z wiedzą przekazaną przeze mnie i następnie dostosować do swoich obecnych warunków.
Moje własne wpisy zgadzają się zawsze z moją opinią i taki też mają charakter. Nie odpowiadam za wykorzystanie treści przez kogokolwiek.
Komentarze napisane przez czytelników odnośnie artykułów na blogu, nie zawsze są zgodne z moją opinią.

Kontakt
Osoba zbierająca dane: Bartosz Drozdowicz, Warszawa, Polska.